Akú autosedačku v kategórii 15 - 36 kg s Isofixom kúpim do 150 eur?

Zodpovedané
18. mar 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre dcérku. Mala byť mať Isofix a váhová kategória 15 - 36 kg. Suma do 150 eur.

Pozerala som Zopa Integra i-size, páčila sa mi aj Zopa Matrix 2022. Chcela by som niečo, čo jej vydrží, bude bezpečné a pohodlné. Nie všetky sa dajú "rozšíriť" do šírky.

Nebude úzka?

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

úzka nebude, ale to samozrejme záleží aj od stavby tela dieťaťa.

Odporúčam pozrieť ešte:

Autosedačka sa stala víťaznou v teste ADAC 10/2021.

Schválená podľa najnovšej normy ECE R129 / 03. Panely Guard Surround SafetyTM pridávajú dodatočnú vrstvu ochrany pri náraze zboku. 3 pozície dĺžky sedadla pre maximálny komfort pre stehná rastúceho dieťaťa.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.