Akú kvalitnú autosedačku odporúčate pre 16 mesačného syna?

Zodpovedané
9. feb 2022

Dobrý deň,

náš syn má 16 mesiacov a 11 kg. Zatiaľ mu je dobré vajíčko, ale na nohy začína byť malé. Radi by sme mu kúpili pohodlnú a bezpečnú autosedačku, kľudne aj zainvestujeme.

Naše podmienky:

  • Isofix s možnosťou aj na pásy - ak by auto viezol iný člen rodiny, ktorý nemá Isofix,
  • aby sa dala dať do polohy ako keby ležmo, aj keď dieťa už v nej sedí a zaspí počas jazdy.

Ktorú autosedačku odporúčate?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

na Isofix a pásy pripútate napríklad Joie Every Stage FX (0 - 36 kg). Na pásy sa autosedačka púta v protismere a po smere jazdy sa púta Isofixom.

Ďalej Isofixom alebo bez pripútate aj autosedačku Zopa Carrera Fix 2 (9 - 36 kg).

Po vajíčku sú ideálne a bezpečné autosedačky i-Size do 105 cm, ale tie sa pútajú len Isofixom. Preto by som zvážila aj takú možnosť, že by ste do svojho vozidla, ktoré Isofix má zakúpili i-Size autosedačku do 105 cm. Do iného auta by ste kúpili cenovo dostupnejšiu autosedačku bez Isofixu.

Z i-Size autosedačiek do 105 cm napríklad:

Autosedačky bez Isofixu:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.