Akú najlacnejšiu autosedačku po vajíčku odporúčate?

Zodpovedané
14. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu autosedačky po vajíčku. Chcela by som jednu autosedačku pre celé ďalšie obdobie (teda 9 - 36 kg). Nie som náročná, momentálne je pre mňa (žiaľ) dôležitým parametrom cena. Mala by byť čo najlacnejšia. Chcela by som úplne novú autosedačku. Isofix - môže a aj nemusí byť. Bolo by fajn, keby ste mi dali pre porovnanie aj s Isofixom a aj bez neho.

Aké sú Vaše návrhy?

Ďakujem

Dobrý deň,

po vajíčku by bola vhodnejšia autosedačka s menším váhovým rozpätím.

Tiež by bolo vhodné vedieť presne do akej ceny si autosedačku predstavujete, pretože každý vníma pojem "lacná autosedačka" inak 🙂

Vhodné autosedačky po vajíčku:

Autosedačka Graco Extend

Autosedačka Graco Extend udrží dieťa v bezpečnej polohe proti smeru jazdy až do jeho 4 rokov - pre skupinu 0+/1 od 0 - 18 kg.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Autosedačka 0 - 25 kg:

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Autosedačky 9 - 36 kg:

Autosedačka Zopa Triton

Autosedačka Zopa Triton je určená pre deti od 9 do 36 kilogramov. Do auta sa inštaluje pomocou Isofixu a TopTether.

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2 sa môže používať skoro v každom aute. Okrem možnosti pútania Isofixom je ju možné pripútať tiež iba klasickým trojbodovým pásom.

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.