Akú pohodlnú autosedačku odporúčate od 105 cm?

Zodpovedané
18. jan 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre trojročné dieťa s výškoua 102 cm. Musí byť s Isofixom a nastaviteľným sklonom opierky (pohodlná aj na dlhšie cesty). Ideálne by boli, aby vydržala čo najdlhšie.

Ďakujem

Dobrý deň,

3 pozície sklonu a 11 pozícií hlavovej opierky ponúka napríklad:

Autosedačka Joie Bold

Autosedačka Joie Bold je pre skupiny I, II a III do vozidla inštalovaná uchytením na Isofix, TopTether plus a automobilovým pásom. Vždy je potrebné upevniť všetky tieto 3 spôsoby zároveň.

Autosedačka Zopa Integra i-Size

Autosedačka Zopa Integra i-Size je vhodná pre deti od 100 do 150 cm.

Pri Joie Bold môžete do 25 kg používať pútanie 5-bodovými pásmi.

Sklon pre odpočinok má autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect (15 - 36 kg)

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect je vhodná pre deti od 3,5 - 12 rokov (15 - 36 kg), od 105 cm. Na pripevnenie autosedačky do automobilu sa používa systém Isofix.

Odpočinkovú pozíciu ponúka tiež autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size (od 100 do 150 cm)

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

BeSafe autosedačky sú najbezpečnejšie a najpohodlnejšie autosedačky na trhu. Autosedačka obsahuje prídavnú bočnú ochranu SIP+.

Všetky autosedačky a viac informácií nájdete aj na našej stránke.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.