Akú pokračovaciu autosedačku odporúčate pre 12 mesačné dieťa do Octavie?

Zodpovedané
8. dec 2021

Dobrý deň,

prosím o pomoc s výberom autosedačky pre dcérku. Momentálne sedáva v Cybex Aton 5. Chceme kúpiť v predstihu pokračovaciu autosedačku. Denne šoférujem krátke trate, ale víkendami dlhé. Preto je hlavným kritériom pohodlnosť a polohovateľnosť počas jazdy.

Dieťa má 12 mesiacov, 76 cm, 9,5 kg. Auto máme Škoda Octavia III, rok výroby 2018 (prítomné vybavenie Isofix a Top Tether)
Cena do 250, ma. 300 eur.

Aké sú Vaše odporúčania?