Akú prvú autosedačku odporúčate?

Zodpovedané
13. sep 2021

Dobrý deň,

syn má o chvíľu roka zatiaľ ho vozíme vo vajíčku. Chceli by sme ho však už vymeniť za autosedačku, keďže vo vajíčku už nevie vysedieť dlhšiu cestu. Najlepšie 360° a s isofixom, ale nie je to podmienka.

Ktorá by bola vhodná?

Ďakujem

Dobrý deň,

keďže nepíšete finančný strop, tak vhodnými pokračovacími autosedačkami po vajíčku pre Vášho synčeka s funkciou otáčania o 360° by boli napríklad autosedačky:

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size je vhodná pre deti od 61 do 105 cm. Orientovaná v smere jazdy pre výšku 76 - 105 cm. Orientovaná proti smeru jazdy pre výšku 61 - 105 cm. Vďaka rotácii o 360 ° možno autosedačku použiť v oboch smeroch. A vďaka bočnému natáčania k dverám auta je usadenie a pripútanie dieťaťa veľmi jednoduché.

Vďaka otáčaniu autosedačky bude pre Vás nakladanie a vykladanie dieťatka veľmi jednoduché a pohodlné.

Pokiaľ nie je otáčanie o 360° a ani Isofix pre Vás podmienka, tak bezpečnými autosedačkami by boli pre synčeka aj autosedačky:

Autosedačka Joie Stages

Autosedačka Joie Stages je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.
Je tu možnosť dokúpenia isofixovej základne. Autosedačka má špeciálne oceľové výstuže zabudované vnútri plastovej škrupiny pre väčšiu odolnosť.

Autosedačka Graco Extend

Autosedačka Graco Extend udrží dieťa v bezpečnej polohe proti smeru jazdy až do jeho 4 rokov - pre skupinu 0+/1 od 0 - 18 kg.

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky a nezabudnite nám dať odber, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.