Akú univerzálnu novorodeneckú vložku by ste odporučili do Maxi Cosi Cabriofix?

Zodpovedané
10. sep 2021

Dobrý deň,

hľadám novorodeneckú vložku.

Akú univerzálnu novorodeneckú vložku by ste odporučili do Maxi Cosi Cabriofix?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčame Vám novorodenecké vložky od značiek:

  • AeroMoov (odvádzajú teplo a zabezpečujú cirkuláciu vzduchu),
  • Emitex Moby (univerzálna vystužená podložka, bavlnený materiál z oboch strán).

Vložka do autosedačky AEROMOOV 0 - 13 kg

Vložka do autosedačky AEROMOOV 0 - 13 kg je vhodná pre akýkoľvek typ autosedačky váhovej kategórie 0 - 13 kg.

Unipodložka Emitex Moby

Unipodložka Emitex Moby je univerzálna vystužená podložka do kočíka alebo autosedačky.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neušli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.