Aký je rozdiel medzi autosedačkou Britax Römer Kidfix III M a Britax Römer Kidfix i-Size?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

trojročnému synovi plánujeme kúpiť autosedačku a zaujala ma Britax Römer Kidfix III M a Britax Römer Kidfix i-Size.

Syn má cca 102 cm a 15 kg. Potrebujeme hlavne bezpečnú a pohodlnú autosedačku, keďže dosť veľa cestujeme.

Ktorú odporúčate?

Aký je medzi nimi rozdiel?

Prípadne z iných značiek.

Ďakujem

Dobrý deň,

Kidfix i-Size je novšia autosedačka. Má odmontovateľnú ochranu proti bočnému nárazu, ešte viac priestrannejší sedák. Vďaka novému dizajnu sa znižuje záťaž na krk.
Navyše v porovnaní s Britax Römer Kidfix III M je Kidfix i-Size certifikovaná podľa najprísnejšej normy i-Size.

Čiže za mňa by som si vybrala Britax-Römer Kidfix i-Size.

Z inej značky doporučujem autosedačku BeSafe iZi Flex FIX i-Size.

Prídavná bočná ochrana SIP+ a navyše u autosedačky môžete nastaviť i odpočinkovú pozíciu.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.