Aký je rozdiel vo vajíčkach Cybex Aton M a Cybex Aton S2 i-size?

Zodpovedané
14. mar 2022

Dobrý deň,

páči sa mi vajíčko Cybex Aton M a Cybex Aton S2 i-size.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Zvažujem pre novorodenca vajicko Cybex a neviem sa rozhodnúť, ktoré bude najlepšie.

Ďakujem

Dobrý deň,

najväčší rozdiel medzi nimi je v tom, že na akú bázu sa naklikávajú.

Cybex Aton S2 i-size je novinkou a naklikáva sa na Base One. Cybex Aton M i-sizesa naklikáva na bázu M.

Čize ak by ste kupovala vajíčko aj s bázou, odporúčam Cybex Aton M i-Size. Neskôr na túto bázu môžete zakúpiť pokračovaciu autosedačku Cybex Sirona M2 i-Size.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.