Aký je zásadný rozdiel medzi Zopa Protect i-Size a Zopa Spinfix i-Size?

Zodpovedané
16. máj 2022

Dobrý deň,

páčia sa mi dve Zopa autosedačky.

Aký je zásadný rozdiel medzi Zopa Protect i-Size a Zopa Spinfix i-Size?

Ak by som zvažovala kúpu, ktorú z nich odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

rozdiel medzi autosedačkami je veľmi malý. Obidve sú otočné, využiteľné do 105 cm/18 kg, s protismerom možným až do konca využiteľnosti.

Zopa Protect i-Size má viac polôh sklonu ako Zopa Spinfix i-Size, čo je určite výhodou pri polohovaní dieťaťa.

Pri kúpe je potrebné prihliadať aj na veľkosť dieťatka, na kvalitu a variabilitu vložiek, aby bolo dieťa dostatočne chránené a v neposlednom rade na sklon sedadiel v aute, do ktorého je autosedačka určená.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek