Aký máte názor na autosedačka Britax-Römer Kidfix II XP Sict.?

Zodpovedané
11. feb 2020

Dobrý deň,

už týždeň sa trápim s výberom autosedačky pre staršiu dcérku, ktorá bude mať v júni 4 roky.

Chcela by som niečo za prijateľnú cenu, aby bol čo najlepší pomer cena/kvalita. Hľadám niečo do 200 €. Celkom sa mi zapáčila autosedačka Britax-Römer Kidfix II XP Sict.

Alebo mi poradíte niečo iné?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Britax-Römer Kidfix II XP SICT je testovo super, nemám k nej žiadne výhrady. Odporúčam však (ak je to možné) ísť ju vyskúšať do predajne. Totižto nie každé dieťa znesie ten navádzač pásu medzi nohami a okrem toho Römerky v kategórii 15 - 36 kg bývajú dosť kolmé, tak aby sa pri spánku vedela nejako vhodne poskladať 😉

Autosedačka Britax Römer Kidfix II XP SICT

Autosedačka Britax Römer Kidfix II XP SICT s vysokým operadlom značne prevyšuje bezpečnostné normy nariadené zákonom. Ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia pre deti približne od 4 do 12 rokov (15 - 36 kg).

Z iných ešte pozrite, prípadne vyskúšajte aj tieto:

Autosedačka Cybex Solution M-fix

Autosedačka Cybex Solution M-fix je autosedačka kategórie 2/3 (15 až 36 kg).

Autosedačka Cybex Solution Z i-Fix

Autosedačka Cybex Solution Z i-Fix je certifikovaná podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu UN R129/03, ktorý zahŕňa vylepšené postupy pre testovanie bočných nárazov. S 12 pozíciami nastavenia výšky a automatickým nastavením šírky možno hlavové a ramenné protektory jednoducho jednou rukou nastaviť tak, aby zodpovedali veľkosti každého dieťaťa.

Autosedačka Joie Traver

Autosedačka Joie Traver zaistí bezstarostnú jazdu dieťaťa približne od 4 rokov, teda 15 - 36 kg.

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect je vhodná pre deti od 3,5 - 12 rokov (15 - 36 kg), od 105 cm. Na pripevnenie autosedačky do automobilu sa používa systém Isofix.

-

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute