Aký máte názor na autosedačku Nuna Prym 2020?

Zodpovedané
21. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky pre 5 mesačného syna. Sedačka musí byť otočná.

Aký máte názor na autosedačku Nuna Prym 2020?

Viete nám poradiť aj inú?

Ďakujem

Dobrý deň,

Nuna Prym je super autosedačka, avšak pre také malé bábätko absolútne nevhodná.

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

5 mesačné dieťatko patrí jedine do vajíčka. Ak pre nejaký dôvod potrebujete vajíčko vymeniť, tak radím vymeniť ho ešte za kvalitné veľké vajíčko (kľudne aj bazárové v top stave).

Klippan Dinofix je najväčšie vajíčko na trhu, potom Cybex Aton M je tiež pomerne veľké. Aj Cybex Aton 5 by Vám ešte nejaký čas mohol vydržať (tento asi najskôr nájdete na bazároch).

Autosedačka Klippan Dinofix

  1 skúsenosť

Autosedačka Klippan Dinofix je určená deťom od narodenia do 13 kg. Existuje možnosť zakúpenia základne, ktorá bude slúžiť v pokračovacej sedačke Triofix.

Autosedačka Cybex Aton M

Autosedačka Cybex Aton M je ľahučká autosedačka, ktorá so zakúpením Isofixovej základne Base M a následne autosedačky Cybex Sirona M2 i-Size tvorí "rodinný systém", ktorý ponúka jednu základňu pre dve sedačky.
Spoločne s kočíkmi CYBEX, GB, Chicco, X-lander, TFK, Joie, Junama, Dara Dorjan a niektorými ďalšími je možné autosedačku používať ako súčasť cestovného systému.

Autosedačka Cybex Aton 5

  3 skúsenosti

Autosedačka Cybex Aton 5 patrí do skupiny 0+ a bola navrhnutá v Nemecku.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute