Autosedačka 0-18kg

Zodpovedané
30. jan 2023

Dobrý deň,

vedela by ste mi odporučiť nejakú dobrú sedačku od 0-18 kg?

Ďakujem

Dobrý deň,

aby som Vám vedela správne poradiť, chýba mi príliš veľa údajov - pre aké dieťa potrebujete autosedačku (vek, výška, váha dieťaťa), do akého auta, v akom rozpočte?

Ja osobne odporúčam autosedačku Nuna Todl Next. Jedná sa o kvalitnú, bezpečnú autosedačku s nosnosťou do 19kg. Je možné ju otáčať o 360 stupňov, má kvalitný a príjemný poťah s prímesou merino vlny. V aute sa upevňuje na systém Isofix, je možné ju používať v oboch smeroch. Autosedačka je výborne polohovateľná, dobre sadne aj do áut s veľmi šikmým sklonom sedadiel, poskytne viac miesta na nohy v protismere než iné modely. K tejto sedačke je potrebné kúpiť základňu Nuna Base Next, nie je jej súčasťou.

Do autosedačky však nepatrí dieťa, ktoré ešte samostatne nesedí aspoň dva mesiace, pre novorodeniatko a batoľa je najlepšou a najbezpečnejšou voľbou vhodne zvolené vajíčko.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek