Autosedačka ku kombinovanému kočíku Bebetto Luca. Aká, resp. aký adaptér?

Zodpovedané
11. nov 2019

Prosím vás, mám otázku. Kúpila som dvojkombináciu Bebetto Luca 2018, a musím k tomu dokúpiť vajíčko. Ktorá značka, prípade adaptér, mi bude pasovať? Doma mám zatiaľ požičane vajíčko (na fotke) no je to úplne iný nadstavec.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

k tvojmu Bebetto Luca budeš potrebovať adaptér Bebetto (polohovateľný alebo nepolohovateľný, sú 2 druhy) - a naň pripojíš autosedačky typu Maxi-Cosi, Cybex, Recaro, Kidie, Joie a ďalšie. Sú to bezpečné a testované autosedačky.

Adaptér zoženieš za cca 25 eur.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute