Autosedačka na predné sedadlo auta

Zodpovedané
14. dec 2022

Dobrý deň,

máme kúpenú autosedačku Joie stages, chcela som ju používať na prednom sedadle, pretože mám len 2miestne auto, ale keď je v protismere sa to nedá, pretože nemám žiadny rozhľad, nevidím do pravého spätného zrkadla.

Existuje nejaká iná autosedačka, čo by sedela?

Ďakujem pekne

Dobrý deň,

ak chcete sedačku využívať na sedadle spolujazdca, odporúčam Joie Steadi. Dá sa upevniť v oboch smeroch a je úsporná na miesto, je vhodná aj do áut s krátkymi bezpečnostnými pásmi. Má nosnosť do 18kg v oboch smeroch. Vďaka svojej veľkosti je vhodná aj na upevnenie na sedadlo spolujazdca.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek