Autosedačka pre vysoké 7 ročné dieťa

Zodpovedané
22. máj 2022

Dobrý deň,

môžem sa prosím opýtať, hľadám sedačku pre dieťa - 7,5 roka a 137 cm. Polka stehien mu visí a nie je to pohodlné - aké máme možnosti?

Ďakujem veľmi pekne

Dobrý deň,

nepíšete, akú autosedačku používate momentálne.

Ak ste s aktuálnou autosedačkou spokojní, odporúčam podnožku KneeGuardKids - je to testovaná pomôcka zaisťujujúca pohodlie a zdravotný prínos pre dieťa. Kolená dieťaťa nie sú namáhané váhou nôh a je zabezpečené zdravé prúdenie krvi do nôh.

Je vhodná pre všetky autosedačky v smere jazdy bez opornej nohy.

Z autosedačiek kat. 15-36kg, ktoré majú dlhú chrbtovú opierku a vydržia do cca 155cm výšky dieťaťa, odporúčam:

Axkid Bigkid 2. Pohodlná, polohovateľná, medzi nohami má vodič na správne vedenie pásu, možnosť pripojenia na Isofix.

Avionaut MaxSpace. taktiež polohovateľná, možnosť pripojenia na Isofix.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek