Autosedačka v smere jazdy pre staršie dieťa do Hyundai i30 combi

Zodpovedané
18. jan 2023

Dobrý deň,

prosím, akú sedačku by ste odporučili pre 4,5 ročné dieťa (111 cm a 19kg) v smere jazdy s isofixom do Hyundai i30 combi (2014) z nižšej cenovej kategórie?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporúčam Joie Traver. Je to kvalitná, bezpečná autosedačka, v prípade, že ju umiestnite na predné sedadlo, dá sa spolu so sklonom sedadla auta naklopiť aj chrbtová opierka autosedačky.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek