Autosedačky Joie

Zodpovedané
26. jan 2023

Dobrý deň,

ďakujem za odpoveď na moju otázku : https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

Rada by som sa ešte opýtala doplňujúcu otázku. Rozhodla som sa ísť teda cestou vajíčka.
Moje aktuálne si zobrať nemôžem (Nuna arra next), keďže sa dá pripevniť len na isofix a taktiež chodíme tam častejšie a nie každá letecká spoločnosť mi zoberie aj kočík aj sedačku.

Zisťovala som čo majú dostupné a poslali mi tieto dve možností: Joie i-Level a Joie i-Gemm 2. ( i-Gemm 3 na Cyprus ešte nedorazila)

Prosím Vás, sú tieto autosedačky Joie bezpečné?
Ktorá je podľa Vás lepšia?
Sú na obe bázy aj pokračovanie sedačky?
Alebo hľadať ďalej a staviť na iné značky CYBEX alebo NUNA?

Ďakujem velmi pekne za pomoc.

Dobrý deň,

vajíčka značky Joie sú kvalitné a bezpečné.

Joie i-Level je vajíčko polohovateľné priamo v aute, vložkovo veľmi dobre riešené. V aute je však možné ho upevniť len prostredníctvom isofixovej základne, ktorá je súčasťou vajíčka.

Joie i-Gemm 2 je bezpečné vajíčko, s dobrou vložkovou výplňou, s pútaním dieťatka 5 bodovými integrovanými pásmi. V aute je možné ho pripevniť pomocou bezpečnostného pásu auta, takže ak potrebujete vajíčko, ktoré upevníte aj do auta bez isofixu, volila by som toto vajíčko.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek