Čo potrebujem k Britax Römer Baby-Safe 2 I-size?

Zodpovedané
20. apr 2020

Dobrý deň,

ku kočíku Britax máme Safe vajíčko Römer Baby-Safe 2 I-size.

Čo všetko ešte potrebujem k tomuto vajíčku?

Videla som aj pri iných značkách adaptéry, Isofix a pod.

Ako toto vajíčko funguje?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

každé vajíčko sa dá pripútať pásom. Isofix základňa nie je nutná, uľahčuje však manipuláciu s vajíčkom (netreba vajíčko zakaždým pripútať pásom auta ale sa len naklikne na základňu, ktorá ostáva stále nainštalovaná vo Vašom aute) a znižuje riziko nesprávneho pripútania vajíčka (ak sa napr. budete ponáhľať alebo bude dieťatko plakať a budete v strese 🙂). Takže uvážte si sami.

K vajíčku Britax-Römer Baby-Safe 2 i-Size patrí báza/základňa Britax-Römer Baby-Safe i-Size alebo Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-size Flex, ktorá umožňuje aj naklopenie vajíčka do správnej pozície.

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 2 i-Size je vhodná pre novorodencov a deti do 15 mesiacov. Prispôsobuje sa rastúcemu dieťaťu až do 83 cm výšky.

Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-Size

Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-Size zostane pripojená ku kotviacim bodom Isofix vo vozidle. Detskú autosedačku môžete jednoducho pripojiť a odpojiť pomocou zacvaknutie. Indikátory na BABY-SAFE i-SIZE ukazujú, či je detská autosedačka správne nainštalovaná na základni a zaistí tak pokojné cestovanie.

Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-size Flex

Základňa Britax-Römer Baby-Safe i-size Flex je vhodná pre autosedačky Britax-Römer Baby-Safe 2 i-Size. V autách s naklonenými sedadlami môže byť hlava dieťaťa naklonená vpred, keď je dieťa umiestnené v detskej autosedačke. Pomocou základne môžete ľahko prispôsobiť polohu detskej autosedačky a zaistiť tak ergonomickú a bezpečnú pozíciu pre dieťa počas každej cesty.

Pre inštaláciu si vždy poriadne prečítajte manuál k autosedačke aj k základni (ak si ju dokúpite).

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute