Cybex autosedačky

Zodpovedané
30. aug 2022

Dobrý deň prajem.

Na jednu otázku ste mi už odpovedali, za čo ďakujem. Rozhodli sme sa pre autosedačku/vajíčko od výrobcu cybex. Teraz by som sa Vás chcela opýtať, aký model by ste odporúčali. Čítala som aj niečo málo o Cybex aton M, M2 ale aj iné.

Aké sú medzi nimi rozdiely? Oplatí sa investovať skôr do modelu aton M alebo je postačujúci aj model aton B2?

Ďakujem

Dobrý deň,

model Cybex Aton M2 som ešte nevidela, ani som o takom nepočula.

Cybex Aton M je kvalitné vajíčko s mäkkou, pohodlnou vložkou. Výrobu tohto modelu sa však rozhodla firma Cybex ukončiť a preto už môžete nájsť toto vajíčko v ponuke obchodov len ako dopredaj.

Rozmerovo rovnaké sú vajíčka Cybex Aton S2 i-size a Cybex Aton B2 i-size. Majú podobne riešenú vložku ako Cybex Aton M, ale po bokoch je tvrdšia.

Cybex Aton B2 i-size je nižšia trieda, čo je poznať na kvalite a hrúbke poťahu, bočná ochrana je len statická, nie vyklápacia, a farba striešky je len čierna (pri Cybex Aton S2 i-size je farba striešky totožná s farbou vajíčka).

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek