Cybex Sirona S2 i-Size, Britax Römer Dualfix M i-Size verzus Joie i-Spin 360. Ktorá je najlepšia?

Zodpovedané
24. mar 2022

Dobrý deň,

dcérka bude mať o pár dní 6 mesiacov. Váži cca 7,8 kg a vozí sa vo vajíčku. Radi by sme jej kúpili pokračovaciu sedačku popredu kvôli stúpajúcim cenám.

Páči sa nám:

  • Cybex Sirona S2 i-Size
  • Britax Römer Dualfix M i-Size
  • Joie i-Spin 360

Ktorá z týchto troch je najlepšia?

Je ešte iná, ktorú viete odporučiť do 400 eur?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem kedy cca plánujete zmeniť vajíčko za autosedačku. Ak vychádzam z toho, že dcérka má teraz polroka, tak by som hľadala autosedačku s novorodeneckou vložkou. Tá veľakrát poslúži dobre, aj keď má dieťatko rok. Teda závisí samozrejme od stavby tela dieťatka.

Ak máte možnosť vyskúšania pred kúpou, tak je to najlepšia voľba.

Inak výber autosedačiek za mňa super. Akurát by som Britax-Römer DUALFIX M i-SIZE vymenila za Britax-Römer Dualfix i-Size. Je to tá istá autosedačka, len s označením M novorodeneckú vložku nemá.

Joie i-Spin 360 ponúka 6 polôh sklonu aj v smere aj protismere. Má výsuvné prvky bočnej ochrany a hodí sa skvele aj do menších áut.

Cybex Sirona S2 i-Size redukuje sily pri bočnom náraze – integrovaný L.S.P. systém. Ponúka 12 polôh opierky hlavy.

Z týchto troch by som si osobne vybrala Joie i-Spin 360 , ale výber je samozrejme na Vás.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.