CYBEX Solution S2 i-Fix

Zodpovedané
22. jan 2023

Dobrý deň,

môžem poprosiť názor na autosedacku CYBEX Solution S2 i-Fix?
Onedlho budeme musieť kúpiť synovi väčšiu sedačku (už mal tri roky) a zvažujeme túto.

Prípadne neviete poradiť nejakú vhodnú pre staršie dieta, ktorá bude na isofix?

Ďakujem

Dobrý deň,

Cybex Solution S2 i-Fix je bezpečná a pohodlná autosedačka s extra širokým sedákom a polohovateľnou hlavovou opierkou, s isofixovým pripojením.

Neviem, aké má syn miery (výška, váha), sedačku je potrebné vyberať aj vzhľadom k týmto údajom, aby nebola dieťaťu príliš široká alebo naopak úzka, aby mu šiel správne bezpečnostný pás, aby sa dieťa v sedačke cítilo pohodlne.
Odporúčam pred kúpou navštíviť aj s dieťaťom špecializovanú predajňu s detskými autosedačkami a danú sedačku vyskúšať.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek