Cybex vajíčko

Zodpovedané
8. sep 2022

Dobrý deň,

premýšľame nad kúpou kočíka cybex talos s lux, na výber ku kočíku máme vajíčko Cybex Aton 5 alebo Cybex Aton m.

Aký je medzi nimi rozdiel? Ktoré je lepšie? Chceme k nemu dokúpiť aj základňu.

Ďakujem

Dobrý deň,

Cybex Aton 5 vydrží kratšie než Cybex Aton M, a má inak riešenú vložku, ktorá je často pre veľmi malé bábätká nepostačujúca. Má však základňu, ktorú je možné v aute aj vypodložiť, ak máte šikmé sedadlá.

Cybex Aton M má dlhśie využitie vzhľadom k výške dieťaťa, a lepšiu vložku než Cybex Aton 5. Výrobu tohto modelu sa však rozhodla firma Cybex ukončiť a preto už môžete nájsť toto vajíčko v ponuke obchodov len ako dopredaj.

Ako kompromis medzi týmito vajíčkami by som volila Cybex Aton S2 i-size alebo Cybex Aton B2 i-size. Majú podobne riešenú vložku ako Cybex Aton M, ale po bokoch je tvrdšia, veľkostne sú takmer totožné.

Cybex Aton B2 i-size je nižšia trieda, čo je poznať na kvalite a hrúbke poťahu, bočná ochrana je len statická, nie vyklápacia, a farba striešky je len čierna (pri Cybex Aton S2 i-size je farba striešky totožná s farbou vajíčka).

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek