Dá sa porovnať MaxiCosi s Britax alebo Cybex Sirona?

Zodpovedané
8. máj 2020

Dobrý deň,

zvažujem kúpu kvalitnej a bezpečnej autosedačky pre 11 mesačné dieťa. Oslovili ma značky Britax Römer Dualfix M I-size alebo Cybex. Našla som aj MaxiCosi za prijateľnejšiu cenu.

Dá sa porovnať MaxiCosi s Britax alebo Cybex Sirona?

Alebo to už nie je taká kvalitná značka?

Ďakujem

Dobrý deň,

MaxiCosi má tiež kvalitné autosedačky. Podobnou autosedačkou ako Britax-Römer Dualfix M i-Size alebo Cybex Sirona M2 i-Size, Cybex Sirona Z i-Size a Maxi-Cosi Pearl Pro i-Size so základňou Maxi-Cosi 3wayFix.

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix M i-Size je vhodná pre deti od 61 do 105 cm. Orientovaná v smere jazdy pre výšku 76 - 105 cm. Orientovaná proti smeru jazdy pre výšku 61 - 105 cm. Vďaka rotácii o 360 ° možno autosedačku použiť v oboch smeroch. A vďaka bočnému natáčania k dverám auta je usadenie a pripútanie dieťaťa veľmi jednoduché.

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size

Autosedačka Cybex Sirona M2 i-Size spĺňa nové európske požiadavky a predpisy pre autosedačky ECE R-129. Dieťa je možné v nej prevážať v pozícii proti smeru jazdy od jeho narodenia až do 105 cm telesnej výšky (cca 4 roky).

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size je určená pre deti do 18 kg. Nemožno ju použiť bez Isofixovej základne. Základňu Cybex Base Z je potrebné dokúpiť.

Základňa Maxi-Cosi 3wayFix

Základňa Maxi-Cosi 3wayFix je súčasťou 3wayfamily konceptu. Poskytuje perfektné ukotvenie pre Jade autovaničku, Pebble Plus a Pearl Pre i-Size autosedačky. Ponúka najbezpečnejší spôsob prepravy detí, ktorý umožňuje cestovať v protismere od narodenia do cca 4 rokov.

Pozor, táto základňa sa kupuje zvlášť, samotná Pearl Pro je síce lacnejšia, ale spolu so základňou vychádza cenovo podobne, ak nie dokonca viac ako napr. Cybex Sirona S i-Size, kde máte už aj funkciu otáčania k dverám (Pearl Pro ju nemá).

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size

Autosedačka Cybex Sirona S i-Size má jednou rukou ovládateľný inovatívny 360​​° otočný mechanizmus, ktorý poskytuje pohodlné nastupovanie a vystupovanie. Znižuje tak namáhanie chrbta rodičov.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute