Dajú sa autosedačky s Isofixom 15 kg+ pripútať len trojbodovým pásom v aute bez Isofixu?

Zodpovedané
12. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky s Isofixom.

Dajú sa autosedačky s Isofixom 15 kg+ pripútať len trojbodovým pásom v aute bez Isofixu?

Ak áno, ktoré konkrétne?

Zaujímajú ma hlavne značky BeSafe a Römer.

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

väčšina sa dá, treba pozrieť čo sa píše pri konkrétnom modeli. Ak sa to nepíše v popise, treba skúsiť pohľadať na internete manuál a tam to nájsť.

Mám pocit, že Römerky by sa mali dať (ale fakt záleží od modelu) a BeSafe neviem.

Hlavne i-size určite nie, tie už majú Isofix povinný.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute