Existuje autosedačka, ktorá sa dá pútať Isofixom a aj pásom?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

dcéra má momentálne 13 mesiacov, 72 cm a 8 200 g. Používamé zatiaľ vajíčko z trojkombinácie, ktoré už chceme vymeniť za autosedačku.

Existuje autosedačka, ktorá sa dá pútať Isofixom a aj pásom?

1 auto máme s Isofixom a dve autá bez. Autosedačku chceme používať vo všetkých autách.

Ak by takáto voľba nebola, prosím poradiť aj vhodnú austosedačku, ktorá sa púta len pásom (bez Isofixu), ale nie je výlučne protismerná (neskôr by sme ju chceli používať aj v smere jazdy).

Ďakujem

Dobrý deň,

po vajíčku by bola ideálna autosedačka kategórie i-Size do 105 cm, ale tieto autosedačky sa pútajú iba Isofixom.

Pásom alebo Isofixom viete pútať autosedačku Joie Every Stage FX. V protismere jazdy sa autosedačka púta pásom vozidla, ale v smere jazdy Isofixom.

Alebo môžete zvoliť jej verziu bez Isofixu Joie Every Stage.

Bez Isofixu viete pútať tiež autosedačku Joie Stages.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.