Existuje otočná autosedačka do 25 kg?

Zodpovedané
2. nov 2021

Dobrý deň,

viem, že sú sedačky otočné o 360 stupňov pre kategóriu do 18 kg.

Sú niektoré aj do 25 kg?

Syn je ešte vo vajíčku a začíname sa pomaly obzerať po autosedačke.

Ďakujem

Dobrý deň,

deti sa v protismere jazdy vozia do 105 cm (do 18 kg). Potom to už nie je väčšinou pre dieťa pohodlné.

Otočná autosedačka o 360° do 25 kg je napríklad autosedačka:

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature je homologovaná podľa najnovšieho štandardu R129/03 (i-Size). Pre ochranu dieťaťa používa pokročilé technológie Tri-Protect™ (Tri rôzne vrstvy tlmiacich materiálov vrátane patentovanej pamäťovej peny Intelli-Fit™), Guard Surround Safety™ (dodatočný prvok pridávajúci deformačnú zónu pre ochranu pri náraze z boku).

V tejto autosedačke je ale tiež možné voziť dieťatko v protismere jazdy len do 105 cm.

Iné vhodné autosedačky do 25 kg sú:

Autosedačka BeSafe iZi Plus X1

Autosedačka BeSafe iZi Plus X1je nasledovníkom modelu iZi Plus, ktorá je obohatená o viac vypolstrovanou odnímateľnou vložku a vylepšený SIP + (zvýšenie bezpečnosti pri bočnom náraze o 20%, zmenšená vzdialenosť k dverám auta, jednoduché pripevnenie k boku autosedačky proti dverám). Sedačka rastie s dieťaťom cca do 5 rokov.

Autosedačka Maxi-Cosi Beryl

Autosedačka Maxi-Cosi Beryl je určená pre deti od narodenia do 7 rokov, teda do 25 kg. Proti smeru jazdy sa prepravujú deti od 0 do 13 kg, po smere jazdy od 9 do 25 kg.

Autosedačka Joie Stages Isofix

Autosedačka Joie Stages Isofix je veľmi flexibilná autosedačka od 0 do 25 kg. Výrobca pochádza z Anglicka. Sedačku môžete použiť proti smeru jazdy od 0 do 18 kg a v smere jazdy od 9 do 25 kg.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.