Existujú adaptéry pre vajíčko Joie?

Zodpovedané
29. jan 2020

Dobrý deň,

kúpila som kočík Bexa a vajíčko Joie.

Dajú sa kúpiť nejaké adaptéry, aby som mohla dať vajíčko aj na konštrukciu kočíka Bexa?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

ku kočíku Bexa existujú adaptéry na Maxi Cosi/Cybex a hoci to výrobca a ani predajcovia neuvádzajú pasujú na ne aj ďalšie značky vajíčok a Joie je medzi nimi. Takže dokúpte Bexa adaptéry na MC/Cybex vajíčka a malo by to ísť.

Autosedačka Joie i-Gemm

Autosedačka i-Gemm spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute