Isofix - CYBEX Cloud Q Platinum

Zodpovedané
9. feb 2023

Ahojte,

prosím, máme doma vajíčko CYBEX Cloud Q Platinum, avšak keďže sa jedná o starší model, nevieme nájsť základňu Q-fix isofix k tomu.

Bude to pasovať aj na niektorý novší isofix, alebo radšej kúpiť novú autosedačku aj s isofixom?

Moc ďakujem

Ahoj,

bohužiaľ základňa k tomuto vajíčku sa už nepredáva, na inú základňu nie je možné vajíčko upevniť.

Neviem, nakoľko je pre teba použitie základne dôležité, vajíčko sa dá upevniť aj bezpečnostným pásom auta, z hľadiska bezpečnosti sú oba spôsoby upevnenia vajíčka v poriadku.

Ak nie je vajíčko ešte po životnosti (6 rokov od prvého použitia v automobile), využila by som ho aj bez základne.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek