Je autosedačka Britax Evolva 123 dobrá voľba?

Zodpovedané
14. aug 2020

Dobrý deň,

môj syn má sedačku Britax Evolva 123, Isofix, 9 - 36 kg. Dúfame, že to bude už jeho posledná sedačka. Teraz má 100 cm a 4 roky.

Je to dobrá sedačka?

Máme aj top tether, ale v advansafix sa mu horšie sedelo. Okolo hlavy boli tie boky také tesnejšie.

Rozmýšľame, že pre dcéru kúpime takú istú. Cena nerozhoduje a podmienku sme mali Isofix, 5 bodové zapínanie (nie pultík).

Je v kategórii 9 - 36 kg nejaká kvalitná sedačka, príp iná značka, ktorú by sme mohli zvážiť?