Je autosedačka Britax-Römer KIDFIX III S bezpečná?

Zodpovedané
2. nov 2021

Dobrý deň,

kúpila som túto sedačku pre syna, ktorý mal v septembri tri roky. Má cez 18 kg a 104 cm. Predtým sme mali Britax Römer KING II, no tam už bol naprataný a hlavička mu vyčnievala.

Kúpila som Britax-Römer KIDFIX III S. Pozerala som nižšiu radu sedačiek, no nakoniec som sa rozhodla pre túto.

Urobila som dobre?

Aké máte s ňou skúsenosti?

Mám šikmé sedadlá.

Ďakujem

Dobrý deň,

autosedačka Britax-Römer KIDFIX III S je bezpečná a aj Vám v aute podľa fotky dobre sedí.

Autosedačka má kombináciu osvedčených bezpečnostných prvkov SecureGuard, SICT a patentovaného a novo navrhovaného systému XP-PAD. Tie zaisťujú najvyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlia.

Britax Römer Kidfix III S

Autosedačka Britax Römer Kidfix III S je určená pre deti od 15 do 36 kg. Ponúka viac priestoru, je polohovacia a výškovo nastaviteľná.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.