Je autosedačka Cybex Pallasfix bezpečná?

Zodpovedané
13. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som poradiť ohľadom autosedačky CYBEX Pallasfix, Sk. I-III s pultom do Octavie 3.
https://www.lidl-shop.sk/p/cybex-autosedacka-pa...

Je bezpečná pre dvojročné dieťa?

Bude v aute pasovať?

Ďakujem

Dobrý deň,

z hľadiska bezpečnosti autosedačka vyhovuje a spĺňa bezpečnostné normy.

Dôležité je však pri autosedačkách s pultíkom, aby dieťatko bolo do nej dostatočne vysoké, dosiahlo na pultík. Hlavička dieťatka musí sedieť v hlavovej opierke.

Máme ale skúsenosti, že väčšie detičky si na pultík ťažšie zvykajú.

S tým či sadne do Vášho auta by nemal byť problém, odporúčame však (ak máte tú možnosť) autosedačku pred kúpou vyskúšať nainštalovať do Vášho vozidla.

Autosedačka Cybex Pallas S-fix

Autosedačka Cybex Pallas S-Fix rastie s dieťaťom a vydrží niekoľko rokov. Je určená pre deti s váhou od 9 - 36 kg (1 - 12 rokov). Dokúpiť si môžete letný poťah, Isofix navádzacie plasty a držiak nápojov.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.