Je autosedačka Joie i-Trillo LX Shale vhodná pre dvojročného syna?

Zodpovedané
3. dec 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu autosedačky. Syn má 2 roky a 2 mesiace a sedí v smere jazdy. Má 100 - 102 cm, 14 kg. Terajšia sedačka mu je dobrá, ale bude v nej čo chvíľa súrodenec, ktorému už vajíčko začína byť malé.

Auto máme Opel Astra Cosmo (sklon sedadiel netuším). Hľadáme sedačku s Isofixom od 100 cm. Najlepšie aby vydržala čo najdlhšie do 200€. Pozerali sme na Joie i-Trillo LX Shale.

Bola by vhodná?

Akú inú by ste odporúčali?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, autosedačka je vhodná pre deti od 100 do 150 cm. Navyše autosedačka vyhrala momentálne test ADAC 10/2021.

Ak by ste sa chceli poobzerať po iných tak ešte odporúčam:

Autosedačka BeSafe iZi Up X3 fix

Autosedačka BeSafe iZi Up X3 fix je vhodná pre deti vo váhovej kategórii od 15 – 36 kg s uchytením na Isofix.

Autosedačka Maxi-Cosi Morion i-Size

Autosedačka Maxi-Cosi Morion i-Size je vhodná na prevážanie deti od 3 do 12 rokov, teda od 15 do 36 kg. Na pripevnenie do automobilu sa používa Isofix.

Autosedačka Joie i-Traver Signature

Autosedačka Joie i-Traver Signature ochráni dieťa od cca 4 rokov, teda pre deti od 100 do 150 cm. Je pohodlná a bezpečná.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.