Je autosedačka Kinderkraft Comfort Up bezpečná?

Zodpovedané
12. okt 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky Kinderkraft Comfort Up.

Aký je Váš názor na túto autosedačku?

Je bezpečná?

Ďakujem

Dobrý deň,

z hľadiska bezpečnosti má autosedačka Kinderkraft Comfort Up základné bezpečnostné prvky a staršiu certifikáciu ECE R44/04.

V testoch neobstála zle, ale existujú aj bezpečnejšie a pohodlnejšie alternatívy. Bolo by vhodné vedieť, koľko má Vaše dieťatko cm a aké máte požiadavky na autosedačku, aby sme Vám mohli poradiť bezpečnejšiu a pohodlnejšiu alternatívu.

Autosedačka Kinderkraft Comfort Up

Autosedačka Kinderkraft Comfort Up je určená pre deti s hmotnosťou od 9 do 36 kg (skupina ECE I/II/III).

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.