Je autosedačka Kinderkraft Xpedition Isofix bezpečná?

Zodpovedané
17. mar 2022

Dobrý deň,

páči sa mi mi autosedačka Kinderkraft Xpedition Isofix 2021 grey.

Je kvalitná a bezpečná?

Ďakujem

Dobrý deň,

osobne by som do Kinderkraft Xpedition Isofix nešla už len z hľadiska váhového rozpätia 0-36 kg (neviem aké dieťatko do nej chcete dať, keďže nepíšete vek).

Ale samozrejme je to Vaša voľba. Alternatívu Vám neviem poradiť, keďže ako píšem nespomínate aké staré máte dieťatko.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.