Je autosedačka Lionelo dobrá?

Zodpovedané
2. dec 2021

Dobrý deň,

syn má skoro 8 mesiacov a cca 8,5 kg, 73 cm. Hľadáme pre neho sedačku. Zapáčila sa nám sedačka Lioneli, lebo je do 35 kg a je otočná.

Je vhodná a bezpečná?

Hľadám autosedačku, ktorá bude cenovo do nejakých 250 eur. Musí byť bezpečná.

Ďakujem

Dobrý deň,

v prvom rade by som pri tak malom synčekovi autosedačku do 36 kg neriešila. Predpokladám, že hľadáte autosedačku ako pokračovaciu po vajíčku. Tu by som išla do kategórie autosedačiek i-Size do 105 cm alebo potom do autosedačky do 18 kg.

Pokiaľ chcete bezpečnú autosedačku odporúčam napríklad:

Autosedačka Zopa Voyager 2

  1 skúsenosť

Autosedačka Zopa Voyager 2 je vhodná pre deti od narodenia do 105 cm, resp. do 18 kg.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neušli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.