Je autosedačka Petite&Mars Prime II bezpečná?

Zodpovedané
22. nov 2021

Dobrý deň,

zvažujem kúpu autosedačky Petite&Mars Prime II. Auto máme bez Isofixu.

Je bezpečná?

Odporúčate ju?

Ďakujem

Dobrý deň,

z hľadiska bezpečnosti autosedačka spĺňa bezpečnostné normy.

Nepíšete pre aké dieťatko ju plánujete kúpiť, tak neviem posúdiť či je pre dieťatko vhodná.

Ak by ste sa chcela popozerať aj po iných autosedačkách bez Isofixu alebo s Isofixom, ktoré je možné pútať i pásom tak odporúčam:

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2 sa môže používať skoro v každom aute. Okrem možnosti pútania Isofixom je ju možné pripútať tiež iba klasickým trojbodovým pásom.

Britax Römer Evolva 123 SL SICT

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky, flexibilitu a prvotriedny vzhľad. Je vhodná od 9 kg do 36 kg. Môže byť nainštalovaná do väčšiny automobilov - so systémom Isofix alebo bez neho.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.