Je isofixová základňa Maxi Cosi Marble a Joie i-Gemm kompatibilná s inými autosedačkami?

Zodpovedané
2. dec 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom 2 typov vajíčok pre novorodenca. Maxi Cosi Marble a Joie i-Gemm sa dodáva aj s isofixovou základňou.

Je táto základňa kompatibilná aj s inými autosedačkami?

Pýtam sa pre prípad, že dieťa vyrastie a budeme kupovať väčšiu autosedačku.

Ďakujem

Dobrý deň,

k základni Joie i-Gemm (iBase Advance) pasuje potom autosedačka Joie iVenture. Len pozor - táto nemá dostatočný sklon na šikmé sedadlá v aute (takže pozor do akého auta ju chcete dať).

Autosedačka Joie i-Gemm

Autosedačka i-Gemm spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie.

Čo sa týka Maxi-Cosi Marble, tak tam je Isofixová základňa spolu s ňou dodávaná a pokračovacia sedačka na ňu nie je.

Autosedačka Maxi-Cosi Marble

Autosedačka Maxi-Cosi Marble je vhodná pre deti od narodenia do 15 mesiacov (0 -13 kg, teda od 40 do 75 cm).

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute