Je Joie Steadi bezpečná autosedačka?

Zodpovedané
22. nov 2021

Dobrý deň,

pre 7 mesačného synčeka by sme chceli na Vianoce autosedačku. Samozrejme, že ho tam ešte nedáme. Zatiaľ má 7 kg a 67 cm. Bola nám odporúčaná Joie Steadi 2020 (9 - 18kg). Máme Škodu Octaviu sedan.

Je to dobrá sedačka?

Ďakujem

Dobrý deň,

z hľadiska bezpečnosti sú najlepšie autosedačky pútané Isofixom. Nespomínate či Vaše auto Isofixom disponuje, ale zrejme asi nie, keď ste vybrali autosedačku bez Isofixu.

Autosedačka Joie Steadi je bezpečná, schválená podľa ECE R44 / 04.

Autosedačka Joie Steadi

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Steadi umožňuje voziť dieťa dlhšie proti smeru jazdy a zvyšuje jeho bezpečnosť v ranom veku. Patrí do skupiny 0 + / 1.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.