Je lepšia autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R 2020 alebo Joie Spin 360?

Zodpovedané
25. júl 2020

Dobrý deň,

moja 8,5 mesačná dcérka váži 9 kg a meria 71 cm. Vozíme ju vo vajíčku z trojkombinácie, ale chcela by som jej už kúpiť autosedačku váhovej kategórie 0 - 18 kg. Cena do 300 eur.

V auguste ideme na dlhšiu cestu a chcela by som niečo bezpečnejšie. Dcérka ešte nesedí.

Je lepšia autosedačka Britax Römer Dualfix 2 R 2020 alebo Joie Spin 360?

Ďakujem

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute