Je lepšia autosedačka Cybex Cloud Q Plus Platinum, Cybex Z i-Size alebo Cybex Aton Q?

Zodpovedané
10. jún 2020

Dobrý deň,

mám kočík Mutsy nio s adaptérmi na Cybex vajíčko. Chcela by som k tomu dokúpiť vajíčko od 0 do 13 kg spoločne s Isofixom. Rada by som ho kvôli cene kúpila z druhej ruky.

Rozhodujem sa medzi Cybex Cloud Q Plus Platinum, Cybex Z i-Size a Cybex Aton Q.

Na Cybex Cloud Q Plus Platinum a Cybex Z i-Size sa mi páči to, že sa dajú dať na kočíku aj do polohy ležmo.

Ktorú by ste si vybrali?

Mám obavy, že autosedaky značky Cybex Aton Q sú už staré. Na tých Cloud Z je ešte cena dosť vysoká.

Keď kúpim vajíčko aj s Isofixom, ten Isofix ostane a dá sa na to nakliknúť potom aj sedačka pre väčšie bábo.

Alebo je lepšie zakaždým kúpiť nový Isofix?

Ďakujem

Dobrý deň,

tu by som volila radšej Cybex Cloud Z i-size, hlavne ak ju chcete používať so základňou a potom na ňu dokúpiť pokračovaciu autosedačku. Cybex Cloud Q je starší model. Už sa nepredáva a teda ani základňa Base Q a ani Sirona Q, ktorá na ňu pasuje.

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size predstavuje ergonomické a pohodlné cestovanie. Flexibilné materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbujú sily nárazu a pomáhajú s ochranou dieťaťa.

Áno, cena je vyššia. Ale budete určite spokojní. Inak na rovnaké adaptéry ako Cybex pasujú aj vajíčka Maxi Cosi, aj Joie (aj iné). Joie má aj vajíčko Joie i-Level na Isofixovej báze (bez Isofixu sa používať nedá, čo môže byť troška problém), ktoré sa môže polohovať aj v aute. Na jeho základňu potom pasuje pokračovacia autosedačka Joie i-Quest Signature.

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature je bezpečná a komfortná. Spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie. Pre maximálne pohodlie dieťaťa ponúka možnosť polohovania do ľahu na kočíku i vo vozidle.

Autosedačka Joie i-Quest Signature

Autosedačka Joie i-Quest Signature ponúka najnovší a najbezpečnejší spôsob cestovania podľa i-Size. Edícia Signature sa vyznačuje vysoko kvalitnou látkou a štýlovými koženými detailmi.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute