Je lepšia autosedačka Cybex Solution G i-fix alebo Cybex Solution Z i-fix?

Zodpovedané
9. feb 2022

Dobrý deň,

rozhodujem sa medzi Cybex sedačkami v kategórii 15 - 36 kg pre trojročného syna, ktorý meria 100 cm a váži 15 kg. Kúpu zrealizujeme o pár mesiacov.

Jedná sa o platinovú radu Solution Z i-fix alebo gold radu Solution G i-fix. Prídu mi, že sú svojimi vlastnosťami úplne rovnaké. Máme auto Škoda Kodiak a Octavia.

Ktorá z týchto autosedačiek je lepšia?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, autosedačky Cybex Solution Z i-Fix a Cybex Solution G i-Fix sú si veľmi podobné.

Cybex Solution G i-Fix je novinkou. Na výber máte viac dizajnov a má aj lepšie sklonenie pre spánok na cestách.

Osobne by som si vybrala novinku G i-Fix. A to hlavne vtedy, ak máte dieťatko, ktoré si ešte počas jazdy pospí.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.