Je lepšia autosedačka Joie Stages, Joie Spin 360 GT alebo Joie Steadi?

Zodpovedané
25. feb 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom autosedačky po vajíčku. Dcérka má 8 mesiacov a už sama sedí,s tojí, začína chodiť popri nábytku.

Vajíčko sme mali z trojkombinácie. Kočík sme už predali aj s vajíčkom.

Hľadme autosedačku, ktorá dlhšie vydrží. S manželom sme si vyhliadli značku Joie a páčia sa nám tri druhy. Ide o to, aby bola dostatočne polohovateľná, aby mala poloľah.

  • Joie Stages - majú ju s Isofixom, aj bez a nevieme, ktorá je lepšia.
  • Joie Spin 360 GT
  • Joie Steadi

Ktorá z týchto troch autosedačiek je najlepšia?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

sklon autosedačiek (hlavne tých s Isofixom) záleží aj od sklonu sedadiel v aute. Preto je ideálne pred kúpou autosedačku v predajni vyskúšať dieťaťu a takisto si ju nechať nainštalovať do auta, aby ste videli, či nie je príliš kolmo.

Z týchto tu, najlepšia je Joie Spin 360 GT s Isofixom. Ak sa Vám dá niekde v okolí v predajni vyskúšať, bolo by super 🙂

Autosedačka Joie Spin 360 GT

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Spin 360 GT je pre deti od narodenia do 18 kg. Je možné ju používať po i proti smeru jazdy. Upevnenie pomocou Isofixu.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute