Je lepšia autosedačka Safety 1st Ever fix, Joie i-Trillo LX alebo Cybex Solution B-Fix?

Zodpovedané
21. jan 2022

Dobrý deň,

hľadám autosedačku s Isofixom do druhého auta Renault Clio na krátke trasy po meste. Bude sa v nej voziť štvorročné dieťa, ktoré váži 16 kg a meria 103 cm. Suma do cca 150€.

Uvažujeme nad Safety 1st Ever fix Pixel Red alebo Joie i-Trillo LX 100 - 150 cm Shale i-Size, Cybex Solution B-Fix Silver Dynamic Red.

Neviem, ktorú si máme ísť vyskúšať priamo na predajňu. Najviac som naklonená k Joie.

Ktorá je podľa Vás najvhodnejšia?

Ďakujem

Dobrý deň,

z autosedačiek, ktoré ste vyššie spomenuli odporúčam autosedačku Joie Trillo LX.

Autosedačka sa stala víťaznou v teste ADAC 10/2021. Vďaka tlmiacim materiálom poskytuje vynikajúcu ochranu proti bočnému nárazu.

Autosedačka Joie Trillo LX

Autosedačka Joie Trillo LX zaistí bezstarostnú jazdu dieťaťa od jeho cca 4 rokov. Patrí do skupiny 2/3.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.