Je polohovateľnosť vajíčka nutná?

Zodpovedané
13. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu vajíčka. Mám vyhliadnuté Joie i-level. Čítala som, že polohovanie je možné aj počas jazdy, a preto je vhodné aj na dlhšie cestovanie.

Je táto vlastnosť veľmi potrebná?

V čom je výhoda polohovania?

Sú ostatné sedačky viac v polohe do sedu a je to pre novorodenca zlé pri dlhom cestovaní?

Je Joie i-level jediná sedačka s touto vlastnosťou?

Mám vyberať aj z tých, ktoré sa dajú pripojiť aj s aj bez Isofixu?

Kočík budeme mať značky Joie a určite budeme častejšie cestovať a to aj na dlhšie trasy.

Ďakujem

Dobrý deň,

Joie i-Level je jediné vajíčko momentálne na trhu, ktoré umožňuje polohovanie v aute. Nemyslím si, že je to nutnosť, ale ak robíte dlhé cesty. Zvážila by som ho, nebude nutné potom robiť tak často prestávky (hlavne pri menšom bábätku).

Odporúčam potom zadovážiť aj nejaké lacnejšie (ale bezpečné) vajíčko pre prípad, že by bolo nutné ísť s bábätkom niekam taxíkom a pod, keďže základňu do taxíka asi nevezmete (okrem toho môže byť taxík bez Isofixu).

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature

Autosedačka Joie i-Level / Base Signature je bezpečná a komfortná. Spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie. Pre maximálne pohodlie dieťaťa ponúka možnosť polohovania do ľahu na kočíku i vo vozidle.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute