Je vajíčko Maxi Cosi Pebble 360 kompatibilné s adaptérmi na kočík Joolz Day+?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom vajíčka. Chcela by som otočný Isofix a teda aj autosedačku.

Je vajíčko Maxi Cosi Pebble 360 kompatibilné s adaptérmi na kočík Joolz day +?

Viete odporučiť ešte nejaké iné vajíčko k vybranému kočíku?

Aby bolo otočné v aute s Isofixom.

Odporúčate otočný Isofix?

Je otočný Isofix nutný?

Ďakujem

Dobrý deň,

áno, na Joolz Day+ môžete upevniť vajíčko Maxi-Cosi Pebble 360.

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble 360​​je vhodná pre deti od narodenia do cca 15 mesiacov (0 - 13 kg, do 83 cm). Je kompatibilná s otočnou základňou Maxi-Cosi FamilyFix 360.

Otočná základňa má výhodu tú, že pohodlne môžete dieťatko usadiť do auta natočením autosedačky k dverám.

Autosedačku pripútate do auta pomocou základne FamilyFix 360 alebo aj bez nej len bezpečnostným pásom.

Otočné vajíčko ktoré sedí na kočík je ešte napríklad Maxi-Cosi Coral 360.

Autosedačka Maxi-Cosi Coral 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Maxi-Cosi Coral 360​​ vďaka odnímateľnému mäkkému nosiču vážiacemu iba 1,7 kg sa prenos dieťaťa v autosedačke stane jednoduchší a pohodlnejší.

Poprípade ak by ste sa rozhodla pre vajíčko, ktoré sa neotáča o 360 stupňov tak na kočík sedia vajíčka:

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 je vylepšeným následníkom autosedačky iZi Go Modular i-Size. Je vybavená výplňou Dynamic Force Absorber ™ v oblasti hlavy. Dizajn umožňuje absorbovanie otrasov a výrazne zvyšuje ochranu hlavy dieťaťa.

Autosedačka BeSafe iZi Go X1

Autosedačka BeSafe iZi Go X1 je nórska autosedačka pre deti od 0 do 13 kg.

Autosedačka Nuna Pipa Next

Autosedačka Nuna Pipa Next je určená pre deti od 40 do 83 cm, teda do 13 kg. Je to bezpečná, ľahká a luxusne vybavená autosedačka.

Joolz MC Pebble Pro i-Size

Autosedačka Joolz MC Pebble Pro i-Size je kombináciou bezpečnosti a štýlu pre deti od 0 do 13 kg.

Autosedačka Joolz iZi Go Modular BeSafe

Autosedačka Joolz iZi Go Modular BeSafe dokonale ladí s Joolz kočíkom. Je vhodná pre dieťa od 0 do 13 kg.

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix

Autosedačka Maxi-Cosi CabrioFix je vhodná pre deti od narodenia do 12 mesiacov (0 - 13 kg, do 75 cm).

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size

Autosedačka Maxi-Cosi Pebble Pro i-Size je určená pre deti od narodenia do 12 mesiacov (0 - 13 kg, do 75 cm). Je kompatibilná so základňami Maxi-Cosi 3WayFix a Maxi-Cosi BabyFix. je Do auta ju je možné pripevniť aj bez základne s pomocou trojbodových pásov vozidla.

Pre viac informácií - všetky uvedené vajíčka nájdete aj na našom e-shope.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.