Joie stages/steadi

Zodpovedané
25. okt 2022

Dobrý deň prajem,

chcela by som poradiť ohľadne výberu autosedačky.
Autá: Vw passat b8 2015 a Seat leon 2004
Dieťa má cca 10kg,76 cm a 10 mesiacov,a už bude sedieť dva mesiace, vo vajíčku je nespokojná. Nemáme žiadne špecifické požiadavky, len aby nám sedela do obidvoch áut a aby bol rozpočet okolo 200,-€ + - 50,-€.

Po prečítaní viacero diskusií sme vybrali dve. Joie stages a Steadi. Chceli by sme poradiť, ktorá by bola pre nás vhodnejšia a tiež, či sú nejaké veľké rozdiely medzi nimi.
Poprípade je nejaká lepšia varianta pre nás?
Ktorú kúpiť?

Ďakujem ❤️

Dobrý deň,

z vyššie uvedených by som volila Joie Stages. Je to obojsmerná sedačka, v smere jazdy má nosnosť do 25 kg, 5 bodové integrované pásy do 18kg. Protismer je možné využiť do 18kg. Tak ako Joie Steadi disponuje menším miestom na nohy a nakladanie dieťaťa sa vykonáva ponad bezpečnostný pás auta, ale na rozdiel od nej má trošku lepšie riešenú hlavovú opierku, a dlhšie využitie.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek