Ktorá autosedačka 0 - 13 kg je polohovateľná mimo auta?

Zodpovedané
5. jan 2022

Dobrý deň,

hľadám polohovateľnú autosedačku na kočíku (čo najviac do úplného ľahu). Našla som Kiddy Evolution Pro 2 a Cybex cloud Z/Q.

Viete mi poradiť ešte nejaké iné?

Ktorá z nich je lepšia?

Ďakujem

Dobrý deň,

olohovateľná na kočíku i v aute je napríklad nová autosedačka od značky Nuna a to do sklonu 157 °.

Autosedačka Nuna Arra Next

Autosedačka Nuna Arra Next je holandská značka.

Pokiaľ by ste sa pre ňu rozhodli, tak autosedačka sa inštaluje na otočnú základňu Nuna Next. Po tejto autosedačke môžete zakúpiť pokračovaciu autosedačku Nuna Todl Next, ktorá sa inštaluje na rovnakú Isofixovú bázu.

Autosedačka Nuna Todl Next

Autosedačka Nuna Todl Next poskytuje vysokú úroveň bezpečia. Proti smeru jazdy sa používa od 40 - 105 cm a v smere jazdy od 76 - 105 cm.

Ak sa rozhodnete pre Cybex Cloud Z i-size, tak potom na rovnakú Isofixovú bázu môžete nakliknúť pokračovaciu autosedačku Cybex Sirona Z i-Size.

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size

Autosedačka Cybex Cloud Z i-size predstavuje ergonomické a pohodlné cestovanie. Flexibilné materiály autosedačky Cloud Z i-Size absorbujú sily nárazu a pomáhajú s ochranou dieťaťa.

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size

Autosedačka Cybex Sirona Z i-Size je určená pre deti do 18 kg. Nemožno ju použiť bez Isofixovej základne. Základňu Cybex Base Z je potrebné dokúpiť.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.