Ktorá autosedačka je vhodná do Škody Rapid?

Zodpovedané
22. nov 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 2,5 ročne dieťa, ktoré váži cca 15 kg a meria do 100 cm. Autosedačka by mala byť s Isofixom a pasovať do auta Škoda Rapid.

Ktorú mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

vhodné a najbezpečnejšie autosedačky sú autosedačky kategórie i-Size.

Z nich Vám odporúčam:

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature je homologovaná podľa najnovšieho štandardu R129/03 (i-Size). Pre ochranu dieťaťa používa pokročilé technológie Tri-Protect™ (Tri rôzne vrstvy tlmiacich materiálov vrátane patentovanej pamäťovej peny Intelli-Fit™), Guard Surround Safety™ (dodatočný prvok pridávajúci deformačnú zónu pre ochranu pri náraze z boku).

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size

Autosedačka Britax Römer Advansafix i-Size je založená na ocenenom systéme ADVANSAFIX IV R. Ponúka väčšiu bezpečnosť vďaka predĺženému využitiu až do 21 kg pre batoľatá a XP-PAD pre staršie deti.

Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Autosedačky kategórie 9-36kg:

Britax Römer Evolva 123 SL SICT

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky, flexibilitu a prvotriedny vzhľad. Je vhodná od 9 kg do 36 kg. Môže byť nainštalovaná do väčšiny automobilov - so systémom Isofix alebo bez neho.

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Autosedačka Joie Bold

Autosedačka Joie Bold je pre skupiny I, II a III do vozidla inštalovaná uchytením na Isofix, TopTether plus a automobilovým pásom. Vždy je potrebné upevniť všetky tieto 3 spôsoby zároveň.

Ak máte pochybnosti o tom, či autosedačka sadne do Vášho auta, odporúčame Vám autosedačku pred kúpou odskúšať. Pokiaľ máte možnosť prísť k nám na predajňu Babytrend do Banskej Bystrice, radi Vám s výberom pomôžeme aj osobne a autosedačky odskúšame vo Vašom aute.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.