Ktorá bezpečná autosedačka je vhodná pre 10 mesačne dieťa a dá sa napojiť s Isofixom a aj bez neho?

Zodpovedané
30. mar 2022

Dobrý deň,

vyberám sedačku už od decembra a som zúfalá.

Moje požiadavky:

  • bezpečná a kvalitná,
  • aktuálne pre 10 mesačné 9 kg dieťa (teda asi niečo do 15 kg),
  • polohovateľná,
  • s možnosťou Isofix (využívame veľa cez týždeň), aj bez Isofix nakoľko máme víkendové SUV auto bez Isofixu a často chodíme na výlety,
  • na cene nezáleží,
  • taká, čo vydrží a zdedí ju mladší súrodenec,
  • s možnosťou polohy aj v protismere jazdy.

Ktorá autosedačka spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

s Isofixom, alebo bez neho pripútate napríklad:

Autosedačka sa v protismere jazdy púta pásom, v smere jazdy Isofixom.

Píšete, že na cene nezáleží. Možno by som pouvažovala aj nad možnosťou, že by ste zakúpila do auta, ktoré má Isofix autosedačku s Isofixom a do auta bez Isofixu zase autosedačku pútanú len pásom.

Z tých cenovo dostupnejších bez Isofixu napríklad:

S Isofixom:

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.